سايت آکادمي آموزش گيتار عليرضا نصوحي


بهترين پکيج آموزش گيتار چه خصوصيات و ويژگي هايي بايد دارا باشد؟


در ادامه اين مطلب به پاسخ اين سوال خواهيد رسيد…


مجموعه آموزشي قدرتمند صفر تا صد گيتار با عليرضا نصوحي از سال 1393 استارت خورده است و به عنوان يک‌ مجموعه استاندارد و کاملا طبقه بندي شده شناخته مي‌شود. از ويژگي‌هاي اين‌ مجموعه آموزشي مي توان به:


1) آموزش اصولي و استاندارد


اولين نکته مهم درباره اين مجموعه آموزش گيتار، اصولي و استاندارد بودن آن است که آموزش را از سطح صفر(مقدماتي) شروع کرده است و کاملا طبقه‌بندي شده پيش مي‌رود. بسياري از مجموعه‌هاي آموزشي گيتار موجود در بازار طبقه‌بندي خاصي ندارند.


2) شيوه فيلم‌برداري


بارها در ساير مجموعه‌هاي آموزشي ديده‌ايد که تصوير‌برداري مناسبي ندارند کادر تصوير بسيار نامناسب و شلوغ بوده و حرکات نوازندگي براي هنرجو اصلا قابل فهم نيستند و هنرجو از يادگيري موسيقي دلسرد خواهد شد. مجموعه آموزشي صفر تا صد گيتار با عليرضا نصوحي به لطف فيلم‌برداري بسيار خوب تمام حرکات نوازندگي را از بهترين زاويه به نمايش گذاشته است.


3) نحوه بيان مدرس


استفاده از تکنيک‌هاي بيان و زبان بدن در تدريس امري ثابت شده و حياتي است که متاسفانه در بسياري از مجموعه‌هاي آموزشي مدرس فن بيان خوبي ندارد و نمي‌تواند مطالب را با بياني شيوا و ساده به هنرجو منتقل کند.


در مجموعه آموزشي صفر تا صد گيتار با عليرضا نصوحي از تکنيک‌هاي سخنراني و زبان بدن استفاده شده است و همين امر يادگيري را براي هنرآموز دوچندان خواهد کرد.


4) آموزش تئوري و سلفژ


بسياري بر اين باورند که علم موسيقي کاملا عملي مي‌باشد و مطالب تئوري ندارد ولي اين چنين نيست. تئوري موسيقي مفاهيم جذاب و دوس داشتني هستند يک نوازنده موفق علاوه بر تکنيک خوب، دانش موسيقيايي خوبي هم بايد داشته باشد. اگر بيش از حد تئوري به هنرآموز تدريس شود ممکن است از نوازندگي زده و دلسرد شود. مي‌بايست با استفاده از تکنيک‌هايي که تنهااساتيد موفق و با تجربه مي‌دانند تئوري و سلفژ به صورتي در کنار نوازندگي تدريس شود که هنرآموز همچنان مشتاق بماند و از شوق و شور نوازندگي کاسته نشود.


5) مطابق سليقه هنرجو


هنرآموزان امروزي علاقمند هستند که با گيتار بتوانند تمامي قطعات را اجرا کنند علاوه بر قطعات زيبا و آرامش بخش کلاسيک و فلامنکو اجراي ريتم و آکورد که در گيتار پاپ طبقه‌بندي مي‌شوند مورد علاقه بسياري از هنرآموزان مي‌باشد در امر آموزش اعتدال بسيار مهم مي‌باشد به گونه‌اي که هنرآموز تمامي سبک‌ها را بدون احساس خستگي ياد بگيرد و در نهايت به هنرمندي همه فن حريف با دانش و تکنيک بالا تبديل شود.


ما در اين مجموعه آموزشي درست به همين صورت عمل کرده‌ايم و از قانون ثابت شده اعتدال استفاده کرده‌ايم. در طول جلسات آموزشي ما نمي گذاريم هنرآموز احساس خستگي کند و آنقدر انعطاف عمل در آموزش بکار برده‌ايم که هنرآموزمان در طول جلسات اشتياقشان دوچندان شوند.


برخي از افتخارات کسب شده


1) رضايت صد در صدي


به لطف خداوند خوشبختانه هنرآموزانمان از اين مجموعه آموزشي رضايت کامل داشته‌اند و توانسته‌ايم هنرآموزان خوبي آموزش دهيم‌.


2) ارائه شده در بيش از 25 کشور جهان


علاوه بر کشور عزيزمان ايران هم وطنان ساکن در کشور‌هاي ديگر نيز به ما اعتماد کرده و گيتار را با اين مجموعه آموزشي آموخته‌اند.


3) بهترين پشتيباني


در زمينه آموزش آنلاين پشتيباني و پاسخگويي به هنرآموز بسيار داراي اهميت مي‌باشد. مفتخريم به اطلاع برسانيم بهترين پشتيباني از هنرآموز در طول دوره آموزشي مربوط به مجموعه آموزشي قدرتمند صفر تا صد گيتار با عليرضا نصوحي مي‌باشد.


سايت آکادمي آموزش گيتار عليرضا نصوحي

آکادمي آموزش گيتار عليرضا نصوحي

آموزشي ,آموزش ,گيتار ,عليرضا ,هنرآموز ,نصوحي ,مجموعه آموزشي ,عليرضا نصوحي ,صفر تا ,اين مجموعه ,تا صد ,آموزش گيتار عليرضا ,آکادمي آموزش گيتار ,گيتار عليرضا نصوحي ,سايت آکادمي آموزش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آیگاز / چوبیجات / شالرنگی / شیشه ها / پیلمیکر / سریالسو / پوتیتوز / جورابا / پیکنیک کو / میگوکده / اسیدخوراکی / پرنیانپوشان / سیسمونیها / ارامویل / پرسلانا / آیاکسکویتورز / امارزیرانداز / آیرادیاتور / ظروفمسی / ایرانتولزمارکت / تومیتوز / آساابزار / آیروفرشی / چرمساران / دشتبهشت / Arad Branding

neginkavirfo Paula خزه های بزگ دوره آموزشی مکالمه زبان انگلیسی trewq درب شيشه اي اتوماتيک سایت همه چیز fanoosrcsi وبلاگ تخصصی كلاس ششم smogardely